terapeuta TUS. Nauczyciel kontraktowy.

Ukończyła studia psychologiczne w Wyższej szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie, podyplomowe studia z przygotowania pedagogicznego w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Watrszawie. Obecnie jest w trakcie studiów podyplomowych z zakresu diagnozy klinicznej dziecka i jego rodziny.
Stale poszerza swoje kompetencje biorąc udział w szkoleniach, warsztatach i konferencjach naukowych. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół problematyki rozwoju dziecka i zaburzeń z tym związanych.

Doświadczenie zdobywała podczas stażu terapeutycznego z dziećmi z ADHD prowadzonego przez Klinikę Psychiatrii Wieku Rozwojowego AM w Warszawie we współpracy z Fundacją Przyjaciół Szpitala Dziecięcego na Litewskiej, pracy w charakterze psychologa w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie oraz prywatnym Ośrodku zajmującym się terapią dzieci i ich rodzin.

Obecnie pełni rolę psychologa w jednym z przedszkoli publicznych na terenie powiatu. W Poradni zajmuje się głównie diagnozą dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz prowadzi konsultacje dla rodziców.

Czas po pracy spędza z rodziną – mężem i dwiema córeczkami 🙂

Skip to content